DOBROČINNOST

Nová aukční lahev pro Centrum Paraple

 • V pořadí již pátý ročník aukce unikátních lahví Pilsner Urquell proběhne 15.12. na serveru iDnes.cz a celý jeho výtěžek půjde opět na konto Centra Paraple, které se stará o lidi s poškozením míchy.

  Tradice, která pomáhá

  V loňském roce jsme prostřednictvím aukčních lahví získali pro Centrum Paraple 1 103 012 korun Od roku 2012, kdy jsme tuto charitativní dražbu uspořádali poprvé, je to pak více jak 3,3 miliony korun. Díky nim získalo Centrum Paraple nové vybavení pro fyzioterapii, ergoterapii, sportovní terapii a mnoho dalších. Vaše peníze tak výrazně pomohly lidem s poškozením míchy žít kvalitní a plnohodnotný život

  Design od Maxima Velčovského

  Originální podobu letošní série aukčních lahví navrhl významný český designer Maxim Velčovský. Inspirací pro něj byly tradiční symboly plzeňského pivovaru, pečeť a stará vstupní brána. Skutečně neobyčejnou ozdobou je pak uzávěr láhví, který v sobě skrývá úlomek kamene, ze kterého byly postaveny základy slavné historické brány plzeňského pivovaru.

 • Na závěr

 • V Pilsner Urquell věříme, že letošní aukce bude opět úspěšná, a že společně s vámi znovu pomůžeme těm, kteří to opravdu potřebují.